Członkowie STGU

ADDATE STUDIOAgencja interaktywna Kreaton

AGENZA

AnoMalia art studio

Arkadiusz Parys / SOLEA Studio Graficzne

ArtConcept

Aubo Lessi / Krzysztof Tryk

Avantura Studio

Bahaa Studio

Bajtlik Jan

BAKALIE Visual Art&Design

Bakłażan Studio

Balsamstudio

Baobaby Studio

Batyra Paweł

Bąk Edgar

Benedek Rafał / Mesmer

Bękarty

Białas Piotr / Tatastudio

Białczyńska Sawa

Bieganik Sebastian

Big Ugly Wolf

Bigos Robert

Bliki Studio

Bojarczuk Bartek/illcatDZN

BOX OFFICE Studio

Brandy Design

Brandspot

Brantt

Buczkowska Urszula

Bujny Jarosław

Bukowska Maria

Carnelli Lechosław

Cichecka Bożena/ KRESKA STUDIO

Cierkosz Michał

CHIGO DESIGN

CHILI Studio

Cooperativa Studio

Cuda Wianki Studio

CYBER KIDS ON REAL

Czerniawski Robert

Dajczak Agnieszka

Damasiewicz Anna

De Barbaro Jakub

DIFERENTE

DIGITAL SPECTACULAR

Dmowski & Co.

Dolecińska Katarzyna

Dorosz Magdalena

Dulnik Patrycja

Ebaqdesign

Engram studio brandingowe

Elementone

F11 Pracownia

Fajker Piotr

Fajne Chłopaki

FAST CUT GROUP

Flakus Zbigniew

Fontarte

for brands

FORMY GRAFICZNE

Foxrabbit Designers

Frankowska Magdalena

Frankowski Artur

Frycz Małgorzata

Funktional

Fuse Collective

Gałązka Martyna Studio Graficzne

Gapińska Alicja

Getlogo – Michał Martynowski

Gidlewski Piotr

Giełzak Piotr

Gołębiowski Bartek/GONG

Goszczyńska Anna

Good Looking Studio

Grafixpol

Grupa AUTOGRAF s.c.

Grupa Projektor

Grzeganek Ola

Grzegorczyk Wiesław

Gurowska Małgorzata

Hello!Studio

Homework

Hendzel Łukasz

Hensler Sonia

HYDRA

HUNCWOT

IDEAMOIDEE DESIGN Korzeńska/KrzywdaIgnerska MartaIndu Design

Iwański Krzysztof

Illo

Jagusiak Marek

Jandura Michał

Jankowski Łukasz/ Never Better Studio

Jezierski Jakub

Joanna Jopkiewicz

Jurczyk Izabela

K-Bis studio

Kaczmarczyk Roman

Kaczorek Chrystian / brandesire

Kajzer Ryszard

Kamil Pakuła Studio

Karol Precht ARTISGRAF

Karski Piotr

Kasiaprojektuje

KILO

Kłudkiewicz Paweł

KOFS

Kołek Wojciech

Konarska Beata

Konopka Maciej /BRANDY

Kordowicz Magdalena

Korzekwa Dawid

Kosińska Justyna

KOTBURY STUDIO

Krasnopolski Michał

Królikowska Gosia/GOKIDESIGN

Krzemianowska Sylwia

Kuczma Tomasz TJFK

Kurkastudio

Laszuk Grzegorz

Lechwar Stefan

Leśniak Karolina

Lillprojekt

LUXSFERA

Łada Krzysztof

Łapińska Magdalena

Łazarewicz Zuzanna/DodoDesign

Łojewski Michał

Machnicka Justyna

MADE IN COSMOS

Malum

Magda Malczynska-Umeda

Magdapilka / Magda Pilaczyńska

MAMASTUDIO

Manecka Katarzyna

Manuka Studio

Mielnicki Marek – Veryniceworks

Miernik Piotr

Migoń Jarek

Miszkurka Michał

MOTOR STUDIO

Motyf

Multi-pleks

Necon Agencja Kreatywna

Niemierko Anna

Niemyski Krzysztof

Niepsuj Ola

Nieznani Sprawcy

NIOSKA GRUPA PROJEKTOWA

Nowicka Agata – Endo

Nowicki Paweł

NOVIKI STUDIO

Nykiel Anna

Obarek Mateusz/STUDIO GRAVITE

Obszar Roboczy / Emilia Obrzut

Okrasa Piotrek BDSN

Ostapowicz Anna

ORTOGRAFIKA

Pacewicz Monika

Palikot Paweł

Pan tu nie stał

PAPAJASTUDIO

Parastudio

Petryszyn Iwona

Pietrzykowska Aga

Pinkshark

Podolski Oskar

Podpunkt

POLKADOT

Polyester Studio

 

Poważne StudioPracownia AlwarPracownia Grafiki

Pracownia Wizerunku Firm

Pracownia 63A

Pręgowski Nikodem

Progressivo / Studio kreatywne

Proporcje – Studio projektowe

Red Melon Studio

Redkroft Studio

Reutt Katarzyna

Roszak Piotr / Highline

Rutkiewicz Iwo

Rybacka-Gruszczyńska Alina

rzeczyobrazkowe.pl

Sadlik Adam

SEMAFOR

Shmygol Oksana

Siwek Bartłomiej

Skirgajłło-Krajewski Kasper

Skrzypek Elżbieta

Skrzypiec-Żuchowska Joanna

Smolarski Konrad / Autograph

Sobczak Maciek

Sobczyńska Agnieszka / StudioMAGA

Sowiński Kuba

Stampfli Polska

Starzyk Ewa

Stolarz Patryk / Turnedog

Stolinska Gosia / hi.goszi

STONKA STUDIO

Strumidlo Marta

Studio 2×2

Studio Awokado

Studio Mleczko

Studio Otwarte

Suliga Przemysław

Syfon Studio

Szabiszu Studio

Szyrszeń Sylwia

Szydłowska Agata

Szyszko Maciej

Światłowska Anna

Śląski Sławomir

Takiestudio Sławomir Kozłowski

TEMPERÓWKA

Toborowicz Aleksandra

TOFU / DESIGN / MOTION

Tomograf Studio / Tomasz Cichocki

Truszkowska Gosia / GOWO

Tyborowska Joanna

Trypuz Monika

Tchórzewski Jerzy / Jest Studio

Utko Jacek

Ultra

Uniforma

Vero Graphic Design

Versagroup

Vividstudio

Visual71

Walanus Mikołaj

Walendziuk Łukasz

Walk Design

Wasik Anita

White Cat Studio

Whizbrand Group

Wierzchowski Grzegorz

WidziMisie

Wieteszka Andrzej

Witczak Katarzyna / Typomoticon.com

Witowska Karolina

Władyka Marcin | headmade

Wojciechowski Tomasz/fattombo

Wróblewska Justyna

Wytwórnia Projektów

Wyszomirski Paweł

Świeża Mięta

Yoyo Design

Zagórski Filip

Zając Anna

Zdrenka Magdalena

Ziemiszewska Agnieszka

Zupagrafika

Żyła Monika


 

Studenci:

Bargiel Martyna
Bill Anna
Błażejczyk Maciej / DOTWORKS
Błażewicz Dawid
Doli Design
Drzycimski Łukasz
Gniady Anna
Grzybowska Barbara
Janota Katarzyna
Kasperek Marcin
Kącka Anna
KILO
Krupa Aleksandra
Mach Ludwika
Marczewska Judyta Wirginia
MARJAINEZ
Michalskie Studio
Michałek Joanna
NOBO Design
Nosek Jerzy
Olszewska Agnieszka / Studio Filigran
Pietruszewska Natalia
Pietrzak Piotr
Polok Jolanta
Proba Piotr
Rolka Magdalena
Sidorska Kamila
Słowakiewicz Mateusz
Stano Hanna
Steciak Miłka / Trudny Dzieciak
Szencel Piotr
Świeżawska Sonia
Wańkowicz Sebastian
Wędzicka Martyna
Wieczorek Marta
Witański Bartłomiej
Znosko Aleksander


 

Członkowie honorowi:

Dr Szymon Bojko

Prof. Maciej Buszewicz

Prof. dr Lex Drewinski

Prof. Roman Duszek

Prof. Aleksandra Giza

Prof. Roman Kalarus

Prof. Piotr Kunce

Prof. Michał Kliś

Prof. Lech Majewski

Prof. Marian Oslislo

Dr Bogna Otto-Węgrzyn

Prof. Władysław Pluta

Dr Marian Słowicki

Prof. Karol Śliwka


Zarząd:

Dawid Korzekwa – Prezes Zarządu

Piotr Gidlewski

Paweł Krzywda

Agata Endo Nowicka

Komisja Rewizyjna:

Andrzej Budek

Jarosław Bujny

Bożena Cichecka

Comments are closed.