Konkurs Young Creative Entrepreneur

By • kwi 22nd, 2014 • Category: Aktualności

 

Konkurs Young Creative Entrepreneur

 

Konkurs Young Creative Entrepreneur

Działasz w branży designu, mody, nowych technologii lub kulturze?
Jesteś gotowy/a na międzynarodowe wyzwania?
Mówisz po angielsku?
Startuj w konkursie dla kreatywnych przedsiębiorców i wygraj pobyt studyjny w Wielkiej Brytanii!

zgłoszenia do 23 maja 2014

Program Young Creative Entrepreneur (YCE) został stworzony przez British Council w celu nagradzania osiągnięć, wspierania rozwoju i spotykania ze sobą utalentowanych przedsiębiorców, którzy wprowadzają innowacje w przemysłach kreatywnych i kulturze na całym świecie.

Szukamy ludzi, którzy kształtują naszą kreatywną przyszłość – testują nowe modele i pomysły, wywierając tym samym pozytywny wpływ na kondycję gospodarki, kultury i relacji społecznych w swoich lokalnym środowisku oraz na świecie. Identyfikujemy młodych liderów w otoczeniu biznesów kreatywnych – osoby, które chcą budować sieć międzynarodowych kontaktów i wykorzystywać je dla wspólnego dobra. Wyróżnikiem tego programu jest nacisk na przedsiębiorczość i innowacje.

Nagrodą w konkursie jest wyjazd studyjny do Wielkiej Brytanii i udział w programie obejmującym spotkania z uznanymi ekspertami/ekspertkami z danej branży, networking z uczestnikami i uczestniczkami projektu z całego świata, warsztaty praktycznych umiejętności biznesowych, a także udział w głównych wydarzeniach branżowych odbywających się w Wielkiej Brytanii. Wyjazd to wyjątkowa szansa, by zdobyć rozeznanie i dostęp do brytyjskiego rynku firm kreatywnych oraz poszerzyć sieć kontaktów.

Konkurs Young Creative Entrepreneur

Program Young Creative Entrepreneur działa od 2004 r. i od tego czasu umożliwił nawiązanie współpracy międzynarodowej setkom przedsiębiorców z całego świata, wspierając prowadzone przez nich firmy i przynosząc konkretne korzyści kulturalne i społeczne.

Nagroda Young Creative Entrepreneur daje wyjątkową możliwość, by nawiązać ciekawe kontakty z osobami z otoczenia biznesu, instytucji kultury, a także z bardzo zróżnicowanym gronem przedsiębiorców z całego świata. Od początku trwania programu, udział w pobytach studyjnych w Wielkiej Brytanii udział wzięło około 400 uczestników i uczestniczek z 51 krajów, a międzynarodowa sieć kontaktów kreatywnych liczy ponad 3000 osób.

Przedsiębiorcy należący do grona YCE cyklicznie spotykają się na współorganizowanych przez British Council i instytucje partnerskie spotkaniach networkingowych, warsztatach i wykładach, by dzielić się wiedzą, pomysłami i nawiązywać współpracę.

Więcej informacji >>

 

 

 

 

Comments are closed.